May 25, 2020

Medycyna estetyczna

Każdy się starzeje, lecz nie wszyscy wiedzą, w jak nietrudny sposób można starzenie się spowolnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak bardzo sprawnie rozwijająca się. Ma na celu ochronę zdrowia i urody, choć koncentruje się głównie na wyglądzie i związanym z nim samopoczuciem. Coraz większy wachlarz metod umożliwia poprawę urody pacjenta, a co się z tym wiąże dodaje mu samooceny i zwiększa radość z życia.
Medycyna estetyczna przede wszystkim pomaga w pozbyciu się mankamentów urody. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zabiegi są pozbawione ryzyka, bezbolesne i nie wymagają niewygodnej rekonwalescencji. Istotną cechą jest ich bezinwazyjność. Najmniej inwazyjne są zabiegi kosmetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia. Ponadto niezwykle ważne jest to, że efekty widoczne są praktycznie od zaraz.

DOBRZE I PROFESJONALNIE
Oto wybrane zabiegi, które cieszą się wyjątkową efektywnością i olbrzymią renomą.

BOTOKS – to wysoce efektywny zabieg, dzięki któremu skóra wygląda nawet kilkanaście lat młodziej. Ponadto rozświetla twarz, nadając jej świeży wygląd. Botox aplikowany jest w obrębie skóry. Umożliwiapozbycie się zmarszczek, czy lwiej zmarszczki. Stosowany jest również w leczeniu nadpotliwości, skutecznie blokując gruczoły potowe.

POWIĘKSZANIE UST – z zabiegu korzystają zarówno pacjentki o zanikłej czerwieni wargowej, jak i właścicielki naturalnie pięknych ust. Pozwala on na korektę kształtu ust, ale także pomaga w ich nawilżeniu. Zabieg uwydatniania ust opiera się na podaniu podskórnie kwasu hialurnowowego.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA – to nowa metoda mająca na celu redukcję lub usunięcie przebarwień na twarzy. Jest opcją dla botoksu. wymaga na serii aplikacji osocza bogatopłytkowego w skórę pacjentki. Jest ono wykorzystywane także w terapii łysienia.

LASER FRAKCYJNY – to efektywnysposób na pozbycie się blizn, rozstępów, przebarwień, a także zmarszczek.

Wszystkie zabiegi pozwalają zredukować oznaki starzenia się skóry w tym samym czasie świetnie podbudowując samopoczucie osób decydujących się na zabieg.