May 25, 2020

Medycyna estetyczna

Starzeją się wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, w jak banalny sposób udaje się tę starość opóźnić. Medycyna estetyczna to dość młoda specjalność medycyny, lecz niezwykle sprawnie rozwijająca się. Ma na celu ochronę zdrowia i urody, choć koncentruje się głównie na wyglądzie i związanym z nim nastrojem. Coraz więcej metod umożliwia poprawę urody pacjenta, a co za tym idzie dodaje mu samooceny i zwiększa zadowolenie z życia.
Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się niedociągnięć urody. Przy zastosowaniu bardzo zaawansowanej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają uciążliwej rekonwalescencji. Ważną zaletą jest ich bezinwazyjność. Najmniej agresywne są zabiegi kosmetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia. Ponadto bardzo istotne jest to, że skutki widoczne są natychmiastowo.

SZYBKO I PROFESJONALNIE
Oto wybrane zabiegi, które charakteryzują się wyjątkową skutecznością i największą popularnością.

BOTOX – to bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu skóra wygląda nawet kilkanaście lat młodziej. Ponadto rozświetla twarz, nadając jej kwitnący zdrowiem wygląd. Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest w obrębie skóry. Pozwala nausunięcie się zmarszczek, czy zmarszczek czoła. Stosowany jest również w terapii nadpotliwości, efektywnie blokując gruczoły potowe.

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM – z zabiegu korzystają tak pacjentki o zanikłej czerwieni wargowej, jak i właścicielki naturalnie pięknych ust. Pozwala on na korektę kształtu ust, ale także pomaga w ich nawodnieniu. Zabieg konturowania ust polega na umieszczeniu podskórnie wypełniacza.

LIFTING OSOCZEM – to nowa metoda polegająca na redukcji lub usunięciu przebarwień na twarzy. Jest alternatywą dla botoksu. wymaga na serii wstrzyknięć osocza bogatopłytkowego w skórę pacjentki. Jest ono wykorzystywane również w leczeniu łysienia.

LASER FRAKCYJNY – to skutecznymetoda na usunięcie blizn, rozstępów, przebarwień, a także zmarszczek.

https://www.medeste.pl/poradnik/jak-poradzic-sobie-z-naczynkami/

Wszystkie zabiegi umożliwiają zmniejszyć oznaki starzenia się cery w tym samym czasie idealnie poprawiając psychikę pacjentów.